
Дитячий ігровий набір лікаря Стоматолог/дантист 660-92 від Limo Toy, іграшковий набір лікаря
1 070 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 660-92
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ваша дитина мріє лікувати та допомагати іншим — саме час подарувати їй ігровий набір лікаря! 👶💊
Цей комплект перетворить малюка на справжнього лікаря, подарує нові враження та допоможе розвинути уяву та дбайливість 💖.
Розмір 33-30,5-в68,5 см
У наборі 26 предметів
✨ Що всередині набору:
✔ набір стоматолога/набір дантиста,
✔ медичні інструменти,
✔ звук, світло,
✔ щелепи,
✔ стетоскоп,
✔ рентген,
✔ лампа
Іграшка повністю безпечна ✅ і відповідає технічному регламенту безпеки.
З таким набором дитина зможе відчути себе турботливим лікарем і придумати десятки цікавих сценаріїв для гри! 🌈👩⚕️👨⚕️
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 685 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴

