
Біговел-велобіг дитячий двоколісний KML-08 толокар із регульованим сидінням від фірми Maraton, блакитний
1 665 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KML-08 blue
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🚲 Беговел KML-08 — легкий і зручний транспорт для найменших 🌟. Він поєднує комфорт, безпеку та море задоволення на кожній прогулянці 🎉.
✨ Особливості:
💪 Міцна рама
🤲 Зручне кермо для маленьких ручок
🤲 Регульоване сидінням
🚲 Додаткові коліщатка
📌 Характеристики:
👶 Вік: від 1.5 років
⚖ Максимальне навантаження: до 30 кг
🛞 Тип коліс: литі
🚲 Кермо: суцільне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Блакитний |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 53 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 665 ₴

