
Самокат-трансформер дитячий 3в1 XST-620 Zetec від City Line з батьківською ручкою, сірий, дитячий триколісний самокат
2 070 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XST-620 grey
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий самокат CITY LINE 3 in 1 Zetec XST-620 - трансформується у трьох варіантах м підходить для дітей віком від 1 до 8 років.
Сидіння та нова регульована ручка підходить малюкам з 1 року.;
Дитина сидить на сидінні і просувається вперед, відштовхуючись ніжками, так само, як на біговелі або машині-каталці.
Як тільки дитина відчує себе більш впевнено на ногах, самокат можна використовувати як звичайний, спочатку з низькою Т-подібною ручкою, а пізніше, приблизно з 3-х років, продовжувати насолоджуватися катанням лише відрегулювавши висоту ручки.
Так само самокат оснащений спинкою, що дуже зручно і безпечно для дітей маленького віку, адже ймовірність падіння дорівнює практично нулю.
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється від 57-70 см
- Передні колеса 115 х 46 см, колеса світяться під час руху
- Висота батьківської ручки також регулюється від 72-88 см.
- Заднє колесо 82х42 мм, світиться
- Зручна платформа самокату 28х14 см
- Якісні підшипники ABEC-7
- Висота сидіння регулюється від 29-34 см
- Розмір сидіння 23х12 см
- Гальмо - заднє ножне
- Музика
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 5 |
| Діаметр колеса | 115 мм |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Особливості | Захисний бортик, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴




