
Дитячий велосипед-трансформер + біговел 3в1 MINIBY від Q PLAY, двоколісний, колеса 14 дюймів, синій для хлопчика та дівчинки
4 365 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MINIBY blue
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед 3in1 Q PLAY MINIBY - Багатоцільовий для одного транспортного засобу Три режими багатоцільового катання та ковзання для одного транспортного засобу, не потрібно міняти велосипед за віковими змінами:
- 2.5-6 років Режим велосипеда з навчальними колесами Навчальні колеса дають змогу легко підтримувати рівновагу та вчитися крутити педалі навіть початківцям
- 2.5-6 років Режим балансувального велосипеда Для тих дітей, які ще не готові крутити педалі.
- 4-8 років Режим велосипеда Коли ваші діти підростуть, вони вже освоїть необхідні маленьким велосипедистам навички: рівновагу, керування й кермо. Час зняти колеса та насолоджуватися їздою!
Якщо ви хочете купити тільки 130 велосипед, то наш велосипед QPlay Miniby 3-в-1 каж раз для вас! Для дітей, які ще не готові крутити педалі, він може використовуватися як балансувальний велосипед. Коли вони підростуть, наш QPlay Miniby може перемкнутися в режим велосипеда. Велосипед створений з урахуванням дитячої ергономіки. Більш велике тренувальне колесо неабияк полегшує подолання перешкод і кішок. Висоту сидіння й керма можна регулювати разом із малюком.
- Регульоване кермо з м'якими гумовими ручками
- Обмежувач керма для додаткової безпеки
- Регульоване по висоті сидіння з поліуретанової шкіри
- М'які 14-дюймові пневматичні колеса
- Обтічний дизайн
- Повністю закритий захист ланцюга для безпеки
- Знімні педалі та навчальні колеса
- Переднє ручне гальмо з супортом і заднє гальмо стрічкового типу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Ручний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 99 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 365 ₴




