
Дитячий електрокарт триколісний Race Car M3 електричний дрифт карт, дитячий електроскутер, від фірми Maraton
7 875 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Race Car M3 joker
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головна відмінність від RACE CAR M3 Drift Car від звичайного електровелосипеда, що вам не потрібно крутити педалі. RACE CAR M3 Drift Car — це триколісний електроскутер із потужним електроприводом для дрифту.
- Електровелосипед починає рух під час натискання на кнопку акселератора — і за мить ви вже мчитеся зі швидкістю до 15 км/год.
- Водночас ви можете здійснювати різкі повороти та контрольовано йти в занос завдяки парі спеціальних задніх коліс. Задні колеса електровелосипеда — роликові, з ухилом для дрифту та обертання. Катайтеся на електросамокаті всюди та всюди — жодних обмежень!
- Кермова колонка покрита міцним пластиковим корпусом, який також використовується для сидінь.
- Сидіння електросамоката мають достатню міцність. І водночас вони справляють враження повного комфорту.
- Потужність двигуна електромобіля становить 250 Вт, а діаметр коліс — 8 дюймів.
- Запас ходу на одному заряді може становити до 15 км, залежно від способу пересування, ваги водія, рельєфу місцевості та інших чинників і обставин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Карт |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Ємність акумулятору | 3.6 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 36 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 875 ₴

