
Електромотоцикл дитячий F3 від фірми Maraton, електромобіль мотоцикл, електроскутер, мотор 390 Вт, акумулятор 6V/4Ah. червоний
4 320 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: F3 red
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електромотоцикл дитячий F3 від фірми Maraton
Подаруйте вашій дитині перші враження від водіння з цим стильним і яскравим дитячим електромотоциклом!
Модель поєднує оригінальний дизайн, стійкість на трьох колесах і сучасні функції — для комфортних і безпечних прогулянок.
Характеристики:
- Потужність мотора: 390 Вт
- Акумулятор: 6V / 4Ah
- Колеса: 3 пластикові колеса — стійкість і надійність
- Час заряджання: 8-12 годин
- Обладнання: світна фара, музика, Bluetooth
- Розміри довжина 80 см, висота 53 см, ширина 45 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 53 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 390 Вт |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴

