
Прогулянкова коляска для ляльки для двійнят T747056 фірми FiVEoNiNE, іграшкова лялькова коляска для прогулянки, бежева
1 872 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T747056
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🎀 Ляльковий візок фірми FiVEoNiNE🎀
💖 Стильний сучасний дизайн коляски FiVEoNiNE T747056 нікого не залишить байдужим.
З новою коляскою Ваша дочка зможе здійснювати тривалі прогулянки разом зі своєю улюбленою лялькою.
Модель коляски: прогулянкова
Призначена для дому та вулиці
Приємне яскраве забарвлення
До набору входить:
- коляска;
- сонцезахисний козирок;
- ремені безпеки;
- кошик для іграшок із текстилю.
Ручка коляски нерегульована, прогумована
Розмір коляски д66-ш40,5-в75см
Розмір коробки: 34-54-13,5см
Кількість коліс: 4 шт
Передні колеса поворотні
Матеріал: метал + тканина
Коляска упакована в коробку
Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Бежевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Ні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 405 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Висота | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 872 ₴


