
Люлька-переноска для ляльки T781005 фірми FiVEoNiNE, лялькове перенесення, меблі для ляльок, зелена
959 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: T781005
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялькова люлька-переноска FiVEoNiNE
Ця мила колиска-переноска 💖 обов'язково сподобається вашій дитині 👧.
Вона зможе з захопленням грати в рольові ігри 🎭, піклуючись про ляльки, як справжня мама 💕.
Такі ігри допомагають розвивати відповідальність, турботу та навички догляду за маленькими дітьми 👶.
Характеристики:
✨ Розмір у розкладеному вигляді: д46-ш29-в13см/у29см
✨ Аксесуари: ремені безпеки
✨ Матеріал: пластик + текстиль + метал
✨ Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аксесуари |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 290 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴


