
Парта-ростишка дитяча регульована L-70106 зі стільцем та лампою, для хлопчика, біло-синя, дитячі столи та парти
3 725 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: L-70106
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа регулює освітлення.
Відстань між внутрішньою та зовнішньою частиною ніг становить 58 см і 64,7 см.
Довжина, ширина та товщина робочого столу: 70х49х1,5 см
Висота столу регулюється 52-75 см.
Висота стільчика регулюється 35-40 см.
Довжина, ширина та висота висувної полиці 50,5х30,5х5cm.
Вага 14,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | парта учнівська одномісна регульована |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Колір | Синій |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 725 ₴


