
Парта-ростишка дитяча регульована J-41526 зі стільцем та лампою, для хлопчика, біло-синя, дитячі столи та парти
2 062 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: J-41526
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа регулює освітлення.
Довжина, ширина та товщина робочого столу: 60х40х1,5 см
Висота столу регулюється 52-75 см.
Висота стільчика регулюється 35-40 см.
Вага 10 кг.
Довжина, ширина та висота висувної полиці 50,5х30,5х5cm.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | парта учнівська одномісна регульована |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Колір | Синій |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 062 ₴

