
Дитяча машинка Тойота 3в1 M 6054EBLR-3 каталка-толокар з батьківською ручкою, машина з мотором від педалі, червоний
3 222 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6054EBLR-3 red
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Каталка-толокар NO TM / Toyota Land Cruiser (M 6054BLR)
Основні характеристики:
-
Артикул: M 6054BLR
-
Бренд: NOTM / Toyota Land Cruiser
-
Тип: каталка-толокар
Розміри:
-
Довжина: 78 см
-
Ширина (по дзеркалах/по колесах): 29 см
-
Висота: 92,5 см
-
Вага: 6,7 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 25 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 16 см
-
Висота до керма: 37 см
Максимальне навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 років
Технічні параметри:
-
Мотор: 1×35W/6V/15000 RPM
-
Батарея: 6V / 4,5AH (+ індикатор рівня)
-
Заряджання: 6V / 500mA
-
Час заряджання: 8-12 годин
-
Індикатор заряджання: є
Керування та старт:
-
Старт: тумблер
-
Звук під час старту: є
-
Плавний старт: немає
-
Швидкість: 2,5-3 км/год
-
Кількість швидкостей (на панелі/пульті): 1
-
Педаль газу: є
-
Педаль-тормоз: немає
Свет:
-
Передні та задні фари
-
Підсвітка: немає
-
Кнопка увімкнення/вимкнення світла: немає
Звук і мультимедіа:
-
Музика: MP3 + USB, AUX
-
Підтримка карти пам'яті: є
-
Сигнал: є
-
Bluetooth: є
Система керування:
-
Пульт керування: є
-
Застосунок (App): є
-
Рух уперед/назад: тумблер
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: немає
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 19 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс/дисків: 14 см / 12 см
-
Розмір задніх коліс/дисків: 14 см / 12 см
-
Простий монтаж: є
Корпус:
-
Матеріал: пластик
Додаткові функції:
-
Батьківська ручка: є
-
Захист від падіння: є
-
Додаткові елементи: кардридер SD/TF-карток, висувні підніжки
Паковання:
-
Вага брутто: 7,75 кг
-
Розмір коробки: 65,5×34,5×28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ручка для батьків, Мелодії |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 92.5 см |
| Вага | 6.7 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 222 ₴



