
Дитяче автокрісло з бустером G 0915 від фірми Joy, група 1-2-3, для дитини від 9 до 36 кг, чорне з червоним
3 891 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: G 0915
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Універсальне автокрісло Joy із серії G розраховане на три вікові групи для дітей вагою від 9 до 36 кг:
І група: 9-18кг;
ІІ група: 15-25кг;
ІІІ група: 22-36кг.
Автокрісло обладнане п'ятиточковим ременем безпеки. На ременях безпеки розташовуються м'які плечові накладки. Накладки регулюються за висотою.
Спинка автокрісла регулюється відповідно до спинки автомобільного сидіння і має можливість відкидатися на 180°.
Кріплення дитини в автокріслі: 5-ти точковим ременем автокрісла/ Штатним ременем автомобіля.
Кріплення автокрісла в автомобілі: Штатним ременем автомобіля.
Напрямок установки автокрісла: По ходу руху.
Система кріплення Isofix: відсутня.
Крім м'якого підголівника крісло додатково комплектується невеликою подушкою.
Сидіння крісла можна використовувати як бустер, попередньо від'єднавши від нього спинку. З боків встановлені 2 напрямні ременя безпеки.
Підголовник крісла регулюється по висоті. Кожне з 4 допустимих положень підголівника рекомендується використовувати для різних груп:
• Положення 1 та 2 для групи I;
• Положення 3 та 4 для групи II та III.
Розміри / габарити
- Довжина (см): 40 см
- Ширина (см): 47 см
- Висота (см): 75 см
Розміри паковання: 40 см × 47 см × 75 см
Паковання: Пакет
Вага (кг): 5.000
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | Комбінований |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Так |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 75 см |
- Ціна: 3 891 ₴




