
Автокрісло бебікокон дитяче ME 1110 i-FIX Royal від El Camino, дитяча автолюлька в машину, сіре
4 419 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1110 Royal Dark Gray
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП автокрісло-бебікокон
СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ: i-SIZE R129
ЗРІСТ ДИТИНИ 40-87 см
РЕГУЛЮВАННЯ 3 положення кута нахилу та довжини
8 положень підголівника
ручка-переноска
висота внутрішніх ременів
СПОСІБ УСТАНОВКИ проти ходу руху
ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ збоку, з 2х сторін
КІЛЬКІСТЬ ТОЧОК КРІПЛЕННЯ 3
РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ 3-х точкові
ТКАНИНА поліестер / льон
ГЛУБИНА від 112 - 155°, 2 положення підголівника
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш * в * г) 44 х 66 х 60см
ДОДАТКОВО вкладиш для новонародженого з матеріалу з ефектом пам'яті, затискач ременя
КОРОБКА БРУТТО 5,8 кг / НЕТТО 4,8 кг / РОЗМІР 70 х 44 х 35 см
СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ: i-SIZE R129
ЗРІСТ ДИТИНИ 40-87 см
РЕГУЛЮВАННЯ 3 положення кута нахилу та довжини
8 положень підголівника
ручка-переноска
висота внутрішніх ременів
СПОСІБ УСТАНОВКИ проти ходу руху
ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ збоку, з 2х сторін
КІЛЬКІСТЬ ТОЧОК КРІПЛЕННЯ 3
РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ 3-х точкові
ТКАНИНА поліестер / льон
ГЛУБИНА від 112 - 155°, 2 положення підголівника
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш * в * г) 44 х 66 х 60см
ДОДАТКОВО вкладиш для новонародженого з матеріалу з ефектом пам'яті, затискач ременя
КОРОБКА БРУТТО 5,8 кг / НЕТТО 4,8 кг / РОЗМІР 70 х 44 х 35 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Групи автокрісел | 0+ (від 0 до 13 кг) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 4.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 419 ₴










