
Дитяче автокрісло-ребордер Lusso від фірми Lorelli, система Isofix, захист SPS, група 0-1-2-3, для дитини 0-36 кг, сіре
5 760 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Lusso String
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автокрісло-ребордер Lusso SPS Isofix 0-36 Kg String
- від народження до 12 років
- поворот сидіння на 360 градусів
- регулювання ременів безпеки за висотою (3 положення)
- просте встановлення з Isofix + Top Tether
- додаткова вкладка для новонароджених
- захисний козирок
- система бічного захисту SPS
- регульована спинка (4 положення)
- регулювання підголівника (7 положень)
- знімні, легко очисні чохли
- установлення проти та в напрямку руху
- європейський виробник Lorelli (Болгарія)
Розміри: 47x46x88 см
Вага 9.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Виробник | Lorelli |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 88 см |
| Вага | 9.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 760 ₴




