
Дитячий стільчик для годування CRL-9503 Stella фірми Carrello, пластиковий класичний регульований стільчик, бежевий
4 335 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CRL-9503 Light Beige
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитячий стільчик для годування CARRELLO Stella CRL-9503 - це підходящий варіант для тих, хто наглядає своєму малюку зручний, якісний та безпечний стільчик для годування, дана модель має практичну конструкцію, висоту стільця можна регулювати, також регулюється нахил спинки та підніжка, що допомагає забезпечити малюку максимально комфортно. Стільчик для годування CRL-9503 має на ніжках поворотні коліщатка, що дозволяє легко перемішати його по будинку, стільчик обладнаний знімним столиком зі знімною панеллю, що спрощує мамі прибирання.
Дитячий стільчик для годування CARRELLO Stella CRL-9503 - обладнаний захистом від сповзання та ремінцем безпеки, внизу під сидінням розташований кошик для іграшок.
Характеристики стільчик для годування CARRELLO Stella CRL-9503:
- Складна конструкція
- Прогумовані коліщатка - 4 шт.
- Висота стільця регулюється
- Нахил спинки регулюється - 4 положення
- Знімний столик
- Знімна панель із підсклянником
- П'ятиточковий ремінь безпеки
- Регульована підставка для ніжок
- Знімний чохол
- Кошик для іграшок
- Розмір у складеному вигляді, ВхГхШ: 100х20х60 см
- Габаритний розмір: ширина – 60 см, глибина – 68 см, висота – 102 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Tilly |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Положення нахилу спинки | 4 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Вид аксесуара | Чохол, Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1020 мм |
- Ціна: 4 335 ₴


