
Дитячий стільчик для годування Cryspi фірми Lorelli, пластиковий класичний регульований стілець для годування, рожевий для дівчини
3 348 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Cryspi Pink Hearts
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець для годування Cryspi Pink Hearts
Розміри: 86х53х103 см
Розміри в складеному стані: 30х53х120 см
Розміри в пакованні: 22х51х95 см
- натуральне шкіряне сидіння
- спинка з ПВХ або ПУ для легкого очищення
- регульована спинка в положення лежачи
- регулювання лотка
- регулювання сидіння по висоті
- легко складається й відкривається
- кошик для іграшок
- колеса для легкого переміщення
- багаторазова підставка для ніг
- роз'єм для пляшки або чашки
- 5-точковий ремінь безпеки
- 2 столики (верхня знімна таця)
- передній столик можна встановити на задні ніжки стільчика для годування
Розміри: 86х53х103 см
Розміри в складеному стані: 30х53х120 см
Розміри в пакованні: 22х51х95 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Рожевий |
| Вид аксесуара | Чохол, Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 860 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1030 мм |
| Вага стільчика | 8.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 348 ₴


