
Ляльковий іграшковий будиночок для ляльки 556-47A-77A пластиковий, з підсвіткою, 340 деталей, будиночки та меблі для ляльок
1 249 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 556-47A-77A blue
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ляльковий іграшковий будиночок пластиковий
🏠✨ Ляльковий будиночок з меблями та аксесуарами стане справжнім захопленням для вашої малечі!
💖 Здійснити мрію маленької принцеси легко — подаруйте їй гарний будиночок для ляльок, і вона зможе створити в ньому цілий світ.
🌸 Будиночок складається з декількох поверхів з затишними кімнатами, де можна розставляти меблі, засіляти ляльок і прикрашати інтер'єр на свій смак.
🎀 Гра з ляльковим будиночком розвиває уяву, вчить турботи, акуратності та допомагає дитині виразити свої емоції та фантазії.
🔹 Характеристики:
-
Вік: від 3 років 👧
-
Матеріал: пластик
-
Конструкція: 5 поверхів 🏠
-
Комплектація: будиночок + меблі 🛋️
-
Розмір будиночка 54,5-66,3-в78см
- підсвітка від батарейок (таблетки)
- лялька 11 см і вихованці
- 340 деталей
✨ Такий подарунок подарує море радості та стане улюбленим місцем ігор!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 545 мм |
| Ширина | 663 мм |
| Висота | 780 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴

