
Дитяча машинка Мерседес M 4854L-1 каталка-толокар з батьківською ручкою, білий
1 941 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4854L-1
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Каталка-толокар з батьківською ручкою M 4854L-1
-
Артикул: M 4854L
-
Бренд: NO TM
-
Тип: 2 в 1 (з батьківською ручкою)
Розміри товару:
-
Довжина (машини / з батьківською ручкою): 65 см / 73 см
-
Ширина (по колесах / з підставкою для ніг): 30 см / 40 см
-
Висота до спинки: 49 см
-
Висота до батьківської ручки: 86 см
-
Висота до керма: 42 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 24 см
-
Висота від підставки для ніг до сидіння: 15 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 23 кг
-
За віком: від 18 місяців
Мотор: немає
Живлення:
-
Акумулятор: немає
-
Батарейки: 3×АА
Звук і музика:
-
Музика: є
-
Магнітола (MP3 + USB): є
-
Карта пам’яті: немає
-
Сигнал: на кермі
-
Звук під час старту: є
Світло:
-
Передні фари: є
-
Задні фари: немає
-
Підсвічування коліс / панелі: немає
Додаткові функції:
-
Багажник під сидінням: немає
-
Батьківська ручка: є
-
Підставка для ніг: є
-
Сидіння: екошкіра
-
Гойдалка: немає
-
Захист від падіння: є
Колеса:
-
Розмір: 16 см
-
Матеріал: пластик
Коробка:
-
Вага брутто / нетто: 4,6 кг / 3,8 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ручка для батьків |
| Довжина | 73 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 86 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 941 ₴

