
Ігровий великий дитячий манеж MR 1338-G від фірми Bambi, прямокутний, сірий, дитячі манежі
2 389 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MR 1338-G
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Великий і функціональний манеж MR 1338-G — це ідеальний простір для активних ігор і безпечного відпочинку малюка. Його продумані розміри та яскраві ігрові елементи роблять його не просто огорожею, а справжньою ігровою зоною прямо у вас вдома або на дачі.
Особливості та переваги:
-
Максимальний комфорт і простір:
Загальний розмір манежу — 230 × 132 см, висота 63/104 см
Основна ігрова зона — 180 × 123 смідеально підходить як для однієї дитини, так і для гри удвох -
Подвійна ігрова функція:
-
Баскетбольне кільце діаметром 20 см
-
Футбольні ворота 42 × 25 × висота 31 см із сіткою
Різноманітність ігор в одному просторі розвиває спритність, влучність і координацію
-
-
Зручність і безпека:
-
Вхід із застібкою-блискавкою — дитина може сама входити всередину (або ви можете легко дістати її)
-
4 ручки-підвіски — допомагають малюкові вчитися вставати, триматися та розвивати рівновагу
-
Високі борти (до 104 см) — забезпечують захист від випадання
-
Манеж MR 1338-G — це безпечний ігровий простір, який надихне малюка на активний рух і веселі заняття щодня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
| Матеріал виготовлення манежу | тканина |
| Комплектація пеленальним столиком | Ні |
| Наявність навісної колиски для немовлят | Ні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 1320 мм |
| Висота | 630 мм |
- Ціна: 2 389 ₴







