
Дитячий електромобіль M 3906EBLRS-3 машина джип-позашляковик Lexus одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, червоний автофарбування
16 237 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3906EBLRS-3
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Габарити:
-
Довжина: 135 см
-
Ширина (за дзеркалами/колесами): 82 см / 75 см
-
Висота: 65 см
-
Розмір коробки: 138 × 74 × 48 см
-
Вага (брутто/нетто): 36 кг / 30 кг
-
Кількість у контейнері: (входить за потреби)
Технічні характеристики:
-
Мотори: 4 шт / 12V / 12000 об/хв
-
Перемикач режиму 2 мотори/4 мотори: ✔
-
Акумулятор: 2 × 12 V 7 Ah (того 12 V 14 Ah)
-
Заряджання: 12V / 1000 mA
-
Штекер: круглий, одинарний
-
Час заряджання: (входить за потреби)
-
Час їзди: (входить за потреби)
Максимальне навантаження:
-
За вагою: до 35 кг
-
За віком: від 37 до 96 місяців
Система запуску:
-
Поворот ключа: ✔
-
Звук під час запуску: ✔
-
Плавний старт: ✔
-
Плавна зупинка: ✔
Швидкість:
-
Кількість швидкостей:
-
В автомобілі — 1
-
На пульті — 3
-
-
Перемикання швидкостей: тумблер
-
Рух уперед/назад: тумблер
Освітлення:
-
Передні фари: ✔
-
Задні фари: ✔
-
Підсвічування панелі: ✔
-
Увімкнення фар поворотом ключа: ✔
Звукові функції:
-
Регулювання гучності ✔
-
Музика: ✔
-
Звук мотора: ✔
-
Сигнал на кермі: ✔
Мультимедіа та додаткові функції:
-
MP3: ✔
-
USB: ✔
-
Bluetooth: ✔
-
Слот для SD-карток + карта: ✔
-
Індикатор батареї: ✔
Пульт керування:
-
2,4G з Bluetooth (кнопка STOP): ✔
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал: екошкіра
-
Ремінь безпеки: 5-точковий
-
Регулювання сидіння: ✔
Колеса:
-
Матеріал: EVA (м'які, гумові)
-
Розмір колеса/диска: 31 см / 24 см
Корпус:
-
Тип: звичайний
-
Колір коробки: коричневий
-
Кількість шарів картону: 7
Додаткові функції:
-
Двері відчиняються в боки: ✔
-
Ручка-валіза для транспортування: ✔
-
Амортизатори: задні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Амортизатор, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Lexus |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 30 кг |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
- Ціна: 16 237 ₴










