
Дитячий електромобіль M 4055AL-1 машина легкова спорткар Porsche, двомісна, шкіряне сидіння, MP3, USB, білий
33 505 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4055AL-1 white
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитячий електромобіль M 4055AL 🚗⚡
РОЗМІРИ:
-
Довжина: 173 см
-
Ширина (по дзеркалах / по колесах): 95 см / 105 см
-
Висота: 70 см
МОТОР:
-
1 шт. / 24V / 180W
БАТАРЕЯ:
-
24V / 7Ah
-
Кількість: 1
ЗАРЯДЖАННЯ:
-
28,8V / 500 mA
-
(індикатор заряду — є)
ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ:
-
За вагою: до 100 кг
-
За віком: від 6 років
СТАРТ / КЕРУВАННЯ:
-
Пуск: поворот ключа ✅
-
Звук при старті: + 🔊
-
Педаль газу: + 🦶
-
Гальма: педаль 🛑
-
Ручник: + 🅿️
ШВИДКОСТІ / ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ:
-
Кількість швидкостей в машині: 2
-
Перемикання швидкостей — кнопка ✅
-
Швидкість: 13–15,5 км/год
-
Рух вперед/назад: важіль ↔️
СВІТЛО:
-
Передні фари: + 💡
-
Задні фари: + 💡
-
Передній бампер: +
-
Тумблер вкл/вимк світла: +
ЗВУК / МУЛЬТИМЕДІА:
-
Регулювання гучності: + 🔊
-
Чіп: англ (вказано в специфікації)
-
Музика: + 🎶
-
Сигнал: + (на панелі)
-
Додаткові кнопки на панелі: MP3 / BLUETOOTH / USB ✅
-
Індикатор батареї: + 🔋
СИДІННЯ ТА БЕЗПЕКА:
-
Кількість місць: 2 (в специфікації: 1/2-місне) 👥
-
Ремені безпеки: 2 шт., 2-точкові 🔐
-
Шкіра (матеріал): є (екошкіра)
КОЛЕСА:
-
Матеріал: гума, надувні 🛞
-
Розмір колеса / диска: 33 см / 24,5 см
КОРПУС:
-
Звичайний корпус: + (пластик/стандарт) 🏗
ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ:
-
Двері відчиняються у сторони: + 🚪
-
Ручка-чемодан для зручного переміщення: + 🧳
-
Капот відкривається: + 🔧
-
Кермо регулюється щодо сидіння: + 🔄
КОРОБКА:
-
Кількість шарів: 7
-
Колір картону: коричневий 📦
-
Брутто / Нетто / Розмір: 70,2 кг / 58 кг / 172 × 94 × 47 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 15.5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Porsche |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 95 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 58 кг |
| Діаметр передніх коліс | 330 мм |
| Діаметр задніх коліс | 330 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 180 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 33 505 ₴










