на складе

Дитяче ігрове паркування-гараж 9908 A велике, інтерактивне, для машинок, паркінг дитячий з автотреком
2 147 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9908 A
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трек-парковка, що складається з двох частин (динозаврової та левиної), стане справжнім центром розваг для вашої дитини.
Особливості:
- — виконаний з міцного первинного пластику.
- трек-парковка складається з двох частин (динозаврової та левиної);
- - розмір у повністю складеному вигляді 116х51х38см;
- - підіймач має підсвітку та 2 режими роботи: зі звуковим ефектом гарчання динозавра й без (працює від 3 батарейок АА, не додаються);
- - ліфт має підсвітку та забезпечує автоматичне підіймання машинок (працює від 2 батарейок АА, не додаються);
- - ліфт має механічний режим роботи (крутіть прапорець на вежі);
- - вежа на ліфті має підсвітку та виконує мелодію (працює від 2 батарейок ААА, не додаються);
- - тунели у формі голів лева та динозавра, гаражі;
- - 8 пластикових машинок;
З кількома поверхами, підіймачем, ліфтом і захопливим дизайном ця іграшка поєднує динаміку сучасних іграшок із класичними сюжетами ігор.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 1160 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 510 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 380 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 147 ₴


