
Машинка-перевертень трюкова на радіокеруванні CV-A500-2 на пульті та браслеті, з підсвіткою і звуком, іграшки на керуванні
1 312 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CV-A500-2 два цвета
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина-перевертень CV-A500-2 на радіокеруванні 2.4 GHz вирізняється незвичайним космічним дизайном.
Крім оригінального дизайну та дистанційного керування, головною й основною особливістю перевертня є роликові колеса та принцип їзди:
- машина їде у всіх напрямках (вперед/назад/поворот вправо/ліворуч);
- машина може перевертатися у разі зіткнення з перешкодами;
— роликові колеса дають змогу машинці переміщатися вправо/вліво всім корпусом машинки, тобто їздити боком.
Керування перевертнем здійснюється за допомогою пульта, який працює від 2 батарейок АА типу 1.5V (входять до комплекту).
Сама машина функціонує від перезаряджуваної акумуляторної батареї 3,7V.
До комплекту входить:
- - машина;
- - пульт керування;
- - акумуляторна батарея 3,7V;
- - 2 батарейки АА типу 1.5V;
- - USB-шнур для заряджання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 312 ₴







