
Велике дитяче ігрове паркування MH-626 для машинок, паркінг-гараж дитячий із треком і технікою
1 089 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MH-626
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велике ігрове паркування MH-626 для машинок
Оригінальний багаторівневий гараж для машинок помітно урізноманітнить гру маленького непосиди.
Розмір коробки 52-33,5-10см
Гараж із кількома спусками, стоянками та оглядовими майданчиками оформлений наклейками та декораціями. Для всіх машинок, які входять до набору, є місце в цьому гаражі. Крім цього, розміри паркування дають змогу заповнювати його власними модельками машинами.
Характеристики
- у наборі 64 предмети
- машинка 3 шт. довжина 7 см
- 4 поверхи
- габаритні розміри гаража 51-36-38см
- механічний ліфт
- звук, світло
- працює від батарейок (таблетки)
Вже від 3 років малюк зможе розігрувати численні сюжети за допомогою цього набору. Деталі гаража необхідно зібрати в одну конструкцію, дотримуючись інструкцій і можна починати грати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 510 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 360 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 380 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴

