
Дитячий електромобіль M 6278EBLR-2-15 (24 V) машина джип-багі, двомісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, сірий
14 603 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6278EBLR-2-15(24V)
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 603 ₴


