
Джип на радіокеруванні HB-LD 1801/LD 1803, машина-всюдихід-позашляховик на керуванні, гусеничні колеса, 3 кольори
1 567 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-LD 1801 / LD 1803
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Не машинка, а справжній всюдихід! Ця яскрава машинка на радіокеруванні не боїться жодних перешкод на своєму шляху, адже з такими величезними колесами, як у неї, їх буде дуже легко подолати.
Особливості:
- - розміри: 30х17х14 см;
- - джип має функціональну підвіску та гумові шини на колесах;
- - джип має змінний комплект коліс і два варіанти шин: звичайні та для гусеничного ходу;
- - машинка є повноприводною (4RD);
- - джип виготовлений у масштабі 1:18;
- - джип працює від акумулятора 4.8 V, який із кабелем для його підзаряджання входить до набору;
- - пульт керування іграшкою працює від трьох батарейок типу "АА" (включно з набором);
- — до набору входить ілюстрована інструкція з використання іграшки та викрутку.
Іграшка зроблена в масштабі 1:18 до реального автомобіля, тому її розміри вразять кожного поціновувача радіокерованої техніки. Також машинка має функціональну підвіску з амортизаторами, тому більшість нерівностей траси вона навіть не відчує. Завдяки гумовим шинам із протекторним покриттям іграшка чудово тримається дороги та може виконувати фантастичні трюки та повороти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 567 ₴

