
Дитячий інтерактивний фотоапарат на штативі C 66251 звук, фото, відео, 3 ігри, на акумуляторі, рожевий для дівчинки
1 375 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: C 66251
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Яка дитина хоч раз не мріяла спробувати себе в ролі відеоблогера? Адже знімати цікаві моменти свого життя на камеру це робитиме подарунок собі з майбутнього, тому що теплі моменти записані на плівку грітимуть і через роки.
Особливості:
- - розміри камери: 10х5х9 см;
- - розмір дисплея: 2.4 дюйма;
- - у комплекті з камерою йде штатив, який кріпиться до неї;
- - камера має яскравий силіконовий кришечок, який захищає об'єктив від пошкоджень;
- - в комплекті з камерою йде яскравий ремінець, довжина якого регулюється;
- - до набору входять usb-дріт для підзаряджання та під'єднання камери до комп'ютера;
- - іграшка знімає як світлини, так і відео та записує звук;
- - камера має таймер для початку знімання;
- - є роз'єм для sd карти;
- - камера знімає в роздільній здатності: 1080р, 720р, VGA;
- - Є режим знімання відео прискорено та уповільнено;
- - камера має кілька кольорових фільтрів і безліч рамок для фото;
- - іграшка також має три ігри: блискавку, тетрис і логічну на переставку кубів;
- - девайс підтримує кілька мов інтерфейсу, зокрема англійська та російська;
- - до комплекту з фотоапаратом входить інструкція кількома мовами, зокрема англійською та російською;
- — камера має яскравий дизайн із мультяшними персонажами.
Такий дитячий фотоапарат може стати першою камерою вашого малюка, адже його інтерфейс досить спрощений, щоб дитина з ним розібралася, не замислюючись над технічними тонкощами. Але водночас фотоапарат не жертвує своїм функціоналом, він має як передню, так і фронтальну камеру та яскравий дисплей 2.4 дюйма. Також у комплекті з камерою йдуть штатив для неї та зручний ремінець, який робить фотоапарат мобільним і зручним у перенесенні. Корпус камери виготовлений із яскравого та легкого пластику, який водночас досить міцним, щоб не переживати, якщо дитина випадково впустить іграшку, а яскравий дизайн із кумедними звірятками точно сподобається кожному малюкові.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 10 см |
| Висота | 9 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 375 ₴

