
Машина-всюдихід на радіокеруванні 3688 G 167 A трюкова, з підсвіткою, звуком і парою, машини на пульті керування
1 304 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3688 G 167 A
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вирушаємо назустріч пригодам разом з улюбленими героями! А ця футуристична машинка нам у цьому допоможе!
Особливості:
- - розміри: 15х26,5х7,5 см;
- - акумулятор 3.7 V, дріт для підзаряджання якого входять до набору;
- - керування іграшкою відбувається як за допомогою пульта, так і інтерактивним браслетом;
- - пульт керування працює від двох батарейок типу "АА" (не входять до набору);
- - батарейка для роботи браслета включена до набору;
- - корпус машинки змінює положення за командою з пульта;
- - машинка має парогенератор, пляшечка для набору води, до якого входить до набору;
- - машинка підсвічується й програє динамічні мелодії та звукові ефекти;
- - у машинки роликові колеса з гумовим покриттям;
- — іграшка має режим демонстрації.
Вона легко змінює форму, виконує обертання й долає перешкоди, забезпечуючи динамічну гру. Завдяки світловим і звуковим ефектам машинка має ефектніший вигляд під час руху. Керування відбувається за допомогою як пульта, так і інтерактивного браслета. Така модель стане чудовим вибором подарунка для кожного маленького автолюбителя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 304 ₴

