
Дитячий квадроцикл M 4868EL-3(24V) електромобіль електроквадроцикл, 4 мотори 45 W, швидкість до 8 км/год, червоний
10 495 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4868EL-3(24V)
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Артикул: M 4868
Бренд: Bambi Racer
Тип: квадроцикл
Розміри товару
-
Довжина: 110 см
-
Ширина по дзеркалах / по колесах: 64 см
-
Висота: 72 см
-
Вага: 17 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 52 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 30 см
Допустиме навантаження
-
За вагою: до 55 кг
-
За віком: від 3 до 8 років
Мотор
-
Кількість / Напруга / Обороти: 4 × 24V / 12000 об/хв
Акумулятор
-
Кількість / Напруга / Ємність: 1 × 24V / 7Ah
-
Індикатор заряду батареї: +
Заряджання
-
Напруга / Струм: 24V / 1000 mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: +
Старт
-
Тип запуску: кнопкою
-
Звук під час запуску: +
-
Плавний старт: +
Швидкість
-
Діапазон: 3–8 км/год
-
Кількість швидкостей: 2 (на панелі)
-
Ручка газу: —
-
Педаль гальма: —
Світло
-
Фари: передні
-
Підсвічування: ні
-
Кнопка вкл/викл світла: ні
Звук та мультимедіа
-
Музика: USB
-
Карта пам’яті: —
-
Сигнал: ні
-
Bluetooth: +
Управління
-
Пульт керування: ні
-
Керування через додаток (APP): —
-
Рух вперед/назад: кнопка
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: ні
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 23 см
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх / задніх коліс (диск): 33 см / 19 см
Корпус
-
Матеріал: пластик
Упаковка
-
Брутто / Розмір коробки: 20 кг / 107 × 57 × 48 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 55 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 72 см |
| Вага | 17 кг |
| Діаметр передніх коліс | 330 мм |
| Діаметр задніх коліс | 330 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 10 495 ₴








