
Велике ігрове паркування з треком 660 А-301 для машинок із ліфтом, звук, підсвітка, паркінг-гараж дитячий
1 647 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 660 А-301
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Гараж 660 А-301 — це унікальна модель пожежної станції із серії "Six-Six-Zero". З таким набором дитина зможе детально дізнатися й вивчити таку складну, але корисну професію — пожежник.
Гараж являє собою п'ятиповерховий будинок. У його конструкцію входить — ліфт, чотири гвинтові спуски, заїзди з виїздом і окремо виведений вертолітний майданчик.
Головна особливість моделі — фургон, який змінює колір від температури, з темно-синього на блакитний.
На даху ліфта розташовані чотири функціональні кнопки:
- червона — опустити ліфт;
- блакитна — сигнали спецтехніки, звуки двигуна та зліт літака;
- зелений — звук підняття ліфта та гудок автомобіля;
- жовта — підняти ліфт.
У разі функціонування мигалки на даху підсвічуються — синім кольором.
Літак має литу порожнисту конструкцію з фюзеляжем і відривається шлюзом, що дає змогу використовувати його як:
- доставка спецтехніки до місця події;
- об'ємний транспорт;
- паркування.
Для цікавішої гри до комплекту входять 2 пожежні техніки, які виготовлені із поєднаних матеріалів — металевий корпус і пластикові колеса, а також велика карта міста. Вона виконує роль ігрового поля і на неї можна поставити гараж.
Гараж збирається за 8 кроків із 45 деталей.
Всього в наборі 79 деталей.
Машинки виготовлені в масштабі 1:64!
Комплектація набору 660 А-301:
- - деталі гаража — 45 шт.;
- - літак;
- - 2 спецтехніка;
- - 1 машинка змінює колір;
- - мапа міста;
- - 2 аркуші наклейок;
- — інструкція.
Розмір зібраного паркування — 60х67х32 см.
Розмір мапи міста — 79х58 см.
Розмір літака — 25х27х8.5 см.
Ефекти працюють від 3 батарейок АА на 1.5 V — не додаються.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 600 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 320 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 670 мм |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 647 ₴



