
Дитячий ігровий автомат Ведмежа із жетонами 666-6 A в комплекті м'які іграшки та м'ячики, мелодії підсвітка дитячі ігрові автомати
1 855 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 666-6 ABC
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Закидайте монетку і вперед до гри!
Ігровий автомат — це захоплива розвага для дітей, яка перенесе їх у безтурботний світ веселощів.
Особливості:
- - підсвічене табло;
- - мелодія;
- - беззвучний режим;
- - 3 важелі керування, які пересувають руку-хопайку праворуч/ліворуч, опускають/підіймають її та хапають призи;
- - до автомата додається набір м'яких іграшок і кульок, імітовані монетки;
- - працює від 5 батарейок типу АА 1.5V (не додаються) або від мережі (в наборі наявний кабель Type-C);
- - розмір автомата 28х22х36см;
- — виготовлений із міцних і безпечних матеріалів.
Завдяки милим фігуркам усередині, діти зможуть потренувати свою спритність і координацію, намагаючись захопити улюблену іграшку за допомогою маніпулятора.
Подаруйте дитині годинник розваг із цим чудовим набором!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшки-захоплювачі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 855 ₴



