
Дитяче автокрісло з бустером Navigator від фірми Lorelli (Bertoni), група 1-2-3, для дитини від 9 до 36 кг, сіре
3 220 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Navigator Grey
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Автокрісло Lorelli Navigator 🚗👶
Автокрісло Lorelli Navigator — чудовий вибір для комфортних та безпечних подорожей з вашим малюком 💕
Підходить для дітей від 9 місяців до 12 років і відповідає Європейському стандарту безпеки ECE R44/04 ✅
✨ Переваги:
🪶 М’який анатомічний вкладиш для зручності голови та тіла
🧸 Підголівник регулюється у 3 положеннях
🛡️ Бокові стінки забезпечують захист від ударів
🔒 П’ятиточкові ремені безпеки з м’якими накладками
🪄 Знімний чохол легко очищується
🧩 Зі зростом дитини автокрісло перетворюється у бустер з підлокітниками
📏 Габарити:
Довжина — 44 см
Ширина — 48 см
Висота — 70 см
Вага — 4,75 кг
⚙️ Встановлення в авто:
👶 9–15 кг — за ходом руху з внутрішніми ременями безпеки
🧒 15–22 кг — за ходом руху зі штатними ременями
🧍 25–36 кг — без спинки, зі штатним ременем безпеки
💫 Особливості:
✔️ Трансформується у бустер
✔️ Регулювання підголівника
✔️ М’який вкладиш під голову та сидіння
✔️ Регулювання ременів по висоті
✔️ Легкий і швидкий монтаж
🩵 Lorelli Navigator — комфорт і безпека на кожному кілометрі дороги! 🌟
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Lorelli |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 4.75 кг |
- Ціна: 3 220 ₴


