
Дитяче автокрісло з бустером Explorer від фірми Lorelli (Bertoni), група 1-2-3, для дитини від 9 до 36 кг, зелене
2 671 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Explorer Green Rhomb
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Автокрісло Lorelli Explorer - це правильний вибір для організації комфортного та безпечного проведення часу дитини в дорозі. Призначений для дітей від 9 місяців до 12 років.
Особливості:
- знімний чохол
- легкий монтаж
- м'яка подушка
- перетворюється на бустер
- м'яка подушка для тіла
- 5-ти точковий регульований ремінь безпеки
Монтується в салоні автомобіля залежно від ваги дитини:
від 9 до 15 кг - у напрямку руху з внутрішніми ременями безпеки;
від 15 до 22 кг - у напрямку руху зі штатними ременями безпеки;
від 25 до 36 кг – у напрямку руху без спинки, зі штатним ременем.
Габарити: 42х46х70 см.
Вага: 5 кг
Це практичне та якісне автомобільне сидіння розроблено з урахуванням усіх необхідних вимог.Відповідає Європейському стандарту безпеки ECE R44/04/. Завдяки анатомічному вкладишу на сидінні та для підголівника досягається комфорт під час поїздки. Підголовник регулюється у 3-х положеннях. Бічні стінки, що виступають, захищають від бічних ударів. Паси безпеки з м'якими накладками надійно утримують малюка. У міру зростання дитини трансформується у зручний бустер із підлокітниками. Чохол знімний і легко очищується.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Lorelli |
| Колір | Зелений |
| Бустер | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Поворотний механізм | Ні |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 2 671 ₴

