на складі

Дитячий каркасний намет-будиночок RE333-84A "Динозаври", ігровий намет для хлопчика або дівчинки
857 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RE333-84A
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⛺ Дитячий ігровий намет — затишний будиночок для веселих пригод! 🌈
✨ Намет для дітей — це не просто іграшка, а справжній чарівний куточок для ігор, відпочинку та фантазії! 💫
🏡 Підходить для активних ігор взимку — у будинку, и влітку — на вулиці або на природі.
Намет легко та компактно складається, її зручно зберігати та переносити 🎒
Розмір намету: 100-68-110 см
Вхід 1 липучки/зав'язки
Кульки в комплекті
💖 Переваги:
🌟 Міцна та якісна конструкція
🌟 Яскравий дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр дитячої кімнати
🌟 Допомагає розвивати уяву та самостійність дитини
🌟 У будиночку можна усамітнитися з улюбленими іграшками
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 680 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 857 ₴



