
Дитячий електромобіль мотоцикл M 4852EL-1-2 електромотоцикл трицикл Поліція зі шкіряним сидінням, музика, світло
7 968 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4852EL-1-2
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
📏 Розміри товару:
-
Довжина: 135 см
-
Ширина (по дзеркалах/на колесах): 59 см/55 см
-
Висота: 86 см
-
Вага: 16,5 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 50 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 25 см
-
Висота до керма: 65 см
🧒 Максимальне навантаження:
-
За вагою: до 40 кг
-
За віком: 3-8 років
⚙️ Мотор:
-
Кількість / Напруга/Оберти: 2×12V / RPM12000
🔋 Акумулятор:
-
Кількість/напруга/місткість: 12V / 7AH
-
Індикатор батареї: +
🔌 Заряджання:
-
Напруга / Струм: 12V / 1000mA
-
Час заряджання: 12 год
-
Індикатор заряджання: +
🚀 Старт:
-
Запуск: з ключа
-
Звук під час старту: +
⚡ Швидкість:
-
3–5 км/год
-
Кількість швидкостей: мульти (на панелі/ пульті)
-
Ручка газу: +
-
Педаль-тормоз: +
💡 Свет:
-
Передні + задні фари
-
Підсвітка: панель приладів, спецсигнал
🔊 Звук:
-
Музика: MP3 + USB + звук поліції
-
Bluetooth: +
🕹 Керування:
-
Рух вперед/назад: кнопка
💺 Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина сидіння: 20 см
🛞 Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх: 35 см / 28 см
-
Розмір задніх: 35 см / 28,5 см
🧱 Корпус:
-
Матеріал: пластик
🔧 Додаткові функції:
-
Доп. елементи: багажник, рація
📦 Паковання:
-
Брутто/ Розмір: 21 кг / 102×45×65 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 350 мм |
| Діаметр задніх коліс | 350 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 7 968 ₴









