
Дитячий мегатрек-парковка для машинок 668-25 з підіймальним краном і ліфтом, інтерактивний (світло і звук)
1 471 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 668-25
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Шахтерська справа важка, але цікава, у ній багато тонкощів і захопливих моментів. З цим чудовим треком ваша дитина зможе відчути себе справжнім скарбником-професіоналом і глибоко розібратися з тим, як працює видобуток руди з шахти та її транспортування на поверхню.
Особливості:
- - розмір треку в зібраному вигляді: 65х35х41.5 см;
- - трек закільцьований з автоматичним підіймачем;
- - кульки "руди" мають свій власний трек із двома кранами: підіймальним і краном-маніпулятором;
- - підіймач має як беззвучний режим роботи, так і режим, за якого він програє веселу мелодію;
- - підіймач працює від трьох батарейок типу "АА" (не входять до набору);
- - до набору входять наклейки для декорування;
- — до комплекту з треком входять шість машинок.
Трек зроблений як закільцьований автоматичний підіймач траси, на якій машинки з кермом виїжджають із шахти, наповненими, їдуть вгору схилом, залишають корисні викопані вгорі та повертаються вниз до шахти.
Трек має багато інтерактивних елементів і цікавих для малюка, наприклад, до нього входять два крани: один підіймальний, інший з маніпулятором для навантаження руди в машинки. Також трек прикрашений яскравими наклейками та декоративними знаками та покажчиками.
Розмір упаковки: 42 см × 13 см × 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 650 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 350 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 415 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 471 ₴




