
Дитяча машинка-електромобіль 3в1 M 3591L-1 каталка-толокар з батьківською ручкою, машина з мотором від педалі, біла
3 154 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3591L-1
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Характеристики електромобіля:
-
Розміри:
-
довжина з батьківською ручкою / машина: 98 см / 73 см
-
ширина по дзеркалах / по колесах: 45 см / 35 см
-
висота до керма: 40 см
-
висота до батьківської ручки: 87 см
-
-
Мотор:
-
кількість / V / RPM: 1 шт / 6V / 16000 RPM
-
-
Батарея:
-
напруга / ємність: 6V / 5AH
-
кількість: 1
-
час на зарядку: 8–12 годин
-
час на їзду: 1–2 години
-
-
Зарядка:
-
6V / 500mA
-
штекер: круглий одинарний
-
-
Допустиме навантаження:
-
по вазі: до 30 кг
-
за віком: від 6 місяців до 3 років
-
-
Старт:
-
кнопка: є
-
педаль: є
-
звук при старті: є
-
-
Рух вперед/назад: тумблер
-
Світло: передні фари
-
Звук:
-
сигнал на кермі
-
музика на кермі
-
-
Сидіння:
-
одномісне
-
оббивка зі шкірозамінника
-
-
Колеса:
-
пластик
-
розмір: 16 см
-
-
Корпус: звичайний
-
Упаковка:
-
кількість шарів картону: 5
-
колір картону: коричневий
-
вага брутто / нетто / розмір коробки: 8,25 кг / 5,8 кг / 77×36,5×29,5 см
-
-
Додаткові функції: захист від падіння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Довжина | 98 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 87 см |
| Вага | 5.8 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 154 ₴










