
Дитячий квадроцикл-електромобіль 3в1 M 4803EL-1 каталка-толокар з батьківською ручкою, з мотором від педалі, білий
3 043 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4803EL-1
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
🛻 Електричний квадроцикл M 4803EL (3в1 з батьківською ручкою)
Артикул: M 4803EL
Бренд: Bambi Racer
Тип: квадроцикл 2в1 (можна їздити самостійно або з батьківською ручкою)
📏 Розміри
-
Довжина (без/з батьківською ручкою): 74 см / 84 см
-
Ширина (по колесах / підставка для ніг): 44 см
-
Висота до спинки: 59,5 см
-
Висота до батьківської ручки: 90,5 см
-
Висота до керма: 49 см
-
Відстань від підлоги до сидіння: 35 см
-
Висота від підставки для ніг до сидіння: 20 см
💪 Допустиме навантаження
-
За вагою: до 23 кг
-
За віком: від 3 до 6 років
⚙️ Мотор та живлення
-
Мотор: 1×25W
-
Акумулятор: 6V / 4Ah
-
Зарядка: 6V / 500mA
-
Час зарядки: 8 годин
🏁 Керування
-
Старт: тумблер
-
Педаль газу: +
-
Плавний старт: +
-
Швидкість: до 3 км/год
🔊 Звук та мультимедіа
-
Музика: +
-
Магнітола: +
-
USB: +
-
Bluetooth: +
-
Сигнал: +
-
Звук під час старту: +
💡 Світло
-
Фари: передні + / задні –
-
Підсвітка коліс / панелі: – / –
🪑 Сидіння
-
Матеріал: еко-шкіра
-
Ширина: 14 см
🧩 Додаткові функції
-
Батьківська ручка: +
-
Підставка для ніг: так
-
Індикатор батареї: +
-
Захист від падіння: +
-
Багажник: –
-
Гойдалка: –
-
Направляючі коліщатка: –
🛞 Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір: 22,5 см / 17 см
📦 Коробка
-
Вага брутто/нетто: 7,6 / 6,5 кг
-
Розмір: 70 × 35,5 × 37,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії, Ручка для батьків |
| Довжина | 74 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 90.5 см |
| Вага | 6.5 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 043 ₴










