
Триколісний дитячий велосипед BS-33461 від фірми BestTrike, з педалями та кошиками, українське озвучування, зелений
1 550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BS-33461
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔧 Особливості моделі:
-
🛠️ Міцна металева рама
-
🤲 Гумові гріпси на кермі
-
🛞 Колеса зі спіненої гуми (тихі та зносостійкі)
-
🔘 Пластмасові диски
-
🛡️ Захисне крило на передньому колесі від бризок
-
🎵💡 Музична фара зі світлом та українським озвучуванням
-
🧺 Маленький зафіксований кошик на кермі
-
🧺➡️ Великий задній кошик для іграшок та речей
📏 Розміри:
-
Велосипед: 72 × 48 × 57 см
-
Передній кошик: 17 × 10 × 10 см
-
Задній кошик: 31 × 11 × 22 см
-
Висота сидіння від підлоги: 30 см
-
Задні колеса: d = 20 см
-
Переднє колесо: d = 26 см
👶 Рекомендований зріст: 75–100 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Вікова група | від 1-3 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴



