
Синтезатор дитячий (дитяче електронне піаніно на ніжках) 328-75 з мікрофоном, від батарейок і мережі, 61 клавіша
1 595 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 328-75
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це електронне піаніно відкриє для дитини двері у світ музики! 61 клавіша дозволяє створювати справжні мелодії, як у професійних музикантів.
Мікрофон у комплекті дає змогу поєднувати гру та спів, перетворюючи заняття на маленький концерт.
Запис і відтворення мелодій допоможуть тренувати пам’ять і відчуття ритму, а яскравий дизайн та різноманітні музичні ефекти зроблять кожне заняття веселим і натхненним!
Особливості:
- - розмір: 57х38х87 см;
- - 1 мікрофон в комплекті;
- - 61 клавіша;
- - дисплей з підсвічуванням;
- - працює від мережі (USB-type-c кабель в комплекті);
- - працює від 6 батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- - регулювання гучності;
- - в комплекті є підставка під мікрофон та для нот;
- - інструкція англійською мовою в комплекті;
- - 3 AUX-роз'єми (для мікрофона, MP3 та OUT)
- - 1 AUX-кабель в комплекті;
- - запис та відтворювання звуків;
- - режими гри;
- - режим програмування;
- - регулювання ритмів;
- - регулювання тембру (натисніть один раз на кнопку “тон”, а на панелі “числове кодування” виберіть число від 0 до 199);
- - звуки музичних інструментів;
- - мелодії;
- - піаніно виконано з якісного пластику, підставка - з металу.
Розміри паковання:64 см × 11.5 см × 26.5 см
Вік:від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 870 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴


