
Синтезатор дитячий (дитяче електронне піаніно на ніжках зі стільчиком) 328-65 з мікрофоном, від батарейок і мережі,37 клавіш,рожев
1 455 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 328-64
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чарівне електронне піаніно стане справжнім відкриттям для юного музиканта!
37 клавіш допоможуть легко освоювати перші акорди та вільно експериментувати зі звуками. Мікрофон додасть яскравості кожному виступу, адже співати й грати тепер можна одночасно!
Завдяки зручному стільчику малюк почуватиметься комфортно, ніби на справжній сцені. А витончений дизайн і безліч музичних функцій перетворять будь-який день на захопливу музичну подорож!
Особливості:
- - розмір зібраного піаніно: 48х20х53 см;
- - мікрофон в комплекті;
- - регулювання гучності;
- - регулювання темпу;
- - запис та відтворення;
- - звуки тварин;
- - мелодії;
- - 37 клавіш;
- - в комплекті є підставка під мікрофон;
- - працює від 4-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- - працює від мережі, USB-кабель в комплекті;
- - AUX-роз'єм;
- - інструкція англійською мовою в комплекті;
- - режими гри (можна вибрати звук не лише піаніно, а й органу, гітари тощо);
- - виконано з якісного пластику.
Вік:від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴


