
Дитячий електромобіль JJ2022EBLR-10(24V) машина джип-позашляковик Toyota , шкіряне сидіння, MP3, USB, AUX, хакі
11 480 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JJ2022EBLR-10(24V)
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий електромобіль JJ 2022 EBLR Toyota Land Cruiser
Артикул: JJ2022EBLR
Бренд: NO TM / TOYOTA LAND CRUISER
Тип: джип
- Довжина: 126 см
- Ширина (по дзеркалах/колесах): 75 см / 62 см
- Висота: 56 см
- Вага: 19,5 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 30 см
- За вагою: до 30 кг
- За віком: від 3 років
- Кількість/V/RPM: 2*25W/2*45W,
- Тип: 1*24V5AH
- Індикатор заряду батареї: є
- Параметри: 12V / 1000mA
- Час зарядки: 8-12 годин
- Індикатор зарядки: є
- Запуск: кнопка
- Звук під час старту: є
- Плавний старт: є
- Діапазон: 3-5 км/год
- Кількість швидкостей:
- На панелі: 2
- На пульті: 3
- Педаль газу: немає
- Педаль гальма: немає
- Фари: передні
- Підсвічування: панель приладів, поліцейський стробоскоп на лобовому склі (працює від 2×АА батарейок)
- Музика: MP3+USB, AUX
- Карта пам’яті: є
- Сигнал на кермі: є (працює від 2×АА батарейок)
- Bluetooth: немає
- Пульт ДК: 2,4G (STOP BUTTON)
- Додаток (APP): немає
- Рух вперед/назад: важіль
- Ремені безпеки: 3-точкові
- Матеріал сидіння: екошкіра
- Ширина посадкового місця: 38 см
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс / дисків: 26 см / 20,5 см
- Розмір задніх коліс / дисків: 26 см / 20,5 см
- Простий монтаж: є
- Матеріал: пластик
- Дах: немає
- Передні: немає
- Задні: немає
- Відкривні двері: у сторони
- Демо-режим: немає
- Ручка для перенесення: немає
- Додаткові коліщатка: немає
- Кондиціонер: немає
- Килимок: немає
- Причіп: немає
- Додаткові елементи: картридер SD/TF карт, відкривається міні-багажник (запаска), кнопка на кермі для імітації звуку двигуна (працює від 2×АА батарейок)
- Вага брутто: 24,7 кг
- Розмір коробки: 118×62×38 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Toyota |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 126 см |
| Ширина | 62 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 19.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 260 мм |
| Діаметр задніх коліс | 260 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 480 ₴


