
Дитячий електромобіль JJ2088EBLR-11(4WD) машина джип-позашляковик Mercedes, одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, AUX, сірий
11 863 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JJ2088EBLR-11(4WD)
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитячий електромобіль-джип JJ2088EBLR-11 (4WD) 🚙
Артикул: JJ2088
Бренд: NO TM / Mercedes-Benz
Тип: джип
Розміри товару:
-
Довжина: 121 см
-
Ширина по дзеркалах / колесах: 74 / 67 см
-
Висота: 62 см
-
Вага: 20 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 30 см
Допустиме навантаження:
-
До 30 кг
-
Вік: 3–8 років
Мотори (4WD):
-
Передні: 2×25W / RPM 8000
-
Задні: 2×35W / RPM 12000
Батарея:
-
12V 9Ah 🔋
-
Індикатор батареї: –
Заряджання:
-
12V / 1000mA
-
Час зарядки: 8–12 год
-
Індикатор заряджання: +
Старт:
-
Кнопка старту
-
Звук під час старту: +
-
Плавний старт: +
Швидкість:
-
3–5 км/год
-
Кількість швидкостей на панелі / на пульті: 2 / 3
Світло:
-
Передні та задні фари 💡
-
Підсвічування: кузов, дзеркала, решітка радіатора, капот, запаска
-
Кнопка вмик/вимик світла: +
Звук:
-
MP3 + USB + AUX 🎵
-
Bluetooth: +
-
Сигнал на кермі (працює від 2 батарейок АА)
Управління:
-
Пульт 2.4G (STOP BUTTON) 🛑
-
Рух вперед / назад: тумблер
-
Перемикач режиму керування: педаль газу або пульт
Сидіння:
-
1 місце
-
3-х точкові ремені безпеки
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 37 см
Колеса:
-
EVA
-
Розмір передніх / задніх коліс: 26 / 22,5 см
Корпус:
-
Пластик
-
Двері відчиняються в сторони
Амортизатори:
-
Задні: +
Коробка:
-
Брутто: 24,5 кг
-
Розмір: 115×64×32 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 121 см |
| Ширина | 74 см |
| Висота | 62 см |
| Вага | 20 кг |
| Діаметр передніх коліс | 260 мм |
| Діаметр задніх коліс | 260 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 11 863 ₴










