
Дитячий квадроцикл M 5054EL-8, електромобіль електроквадроцикл зі шкіряним сидінням, 2 мотори 45W, MP3, світло фар, рожевий
2 841 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5054EL-8
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
🛻 Дитячий квадроцикл M 5054EL
Артикул: M 5054EL
Бренд: Bambi Racer
Тип: електричний квадроцикл
📏 Розміри
-
Довжина: 70 см
-
Ширина (по колесах/дзеркалах): 42 см
-
Висота: 81 см
-
Вага: 5,8 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 33 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 20 см
-
Висота до керма: 42 см
💪 Допустиме навантаження
-
Вага дитини: до 25 кг
-
Вік: 3–8 років
⚙️ Мотор та акумулятор
-
Мотор: 2×45W / RPM13000
-
Акумулятор: 6V / 4,5Ah
-
Індикатор батареї: немає
🔌 Заряджання
-
Зарядка: 6V / 500mA
-
Час зарядки: 10–12 год
-
Індикатор заряджання: +
🏁 Керування
-
Старт: тумблер
-
Звук під час старту: +
-
Плавний старт: +
-
Швидкість: до 3 км/год
-
Кількість швидкостей: 1
-
Педаль газу: +
💡 Світло
-
Передні фари: +
-
Підсвічування: немає
🔊 Звук / Мультимедіа
-
Музика: MP3
-
Карта пам’яті: –
-
Сигнал: –
-
Bluetooth: –
🛞 Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх/задніх коліс: 20 см / 16 см
-
Простий монтаж: –
🪑 Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал: еко-шкіра
-
Ширина посадкового місця: 11 см
-
Ремені безпеки: –
🧩 Додаткові функції
-
Двері: –
-
Демо-режим: –
-
Батьківська ручка: –
-
Кондиціонер: –
-
Килимок: –
-
Причіп: –
-
Додаткові елементи: –
📦 Коробка
-
Вага брутто: 7,7 кг
-
Розмір коробки: 69 × 39 × 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 81 см |
| Вага | 5.8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр задніх коліс | 200 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 2 841 ₴








