
Підлітковий дитячий квадроцикл HB-EATV1200Q-4ST, електромобіль електроквадроцикл, мотор 1200W, швидкість до 26.5 км/год, синій
23 629 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-EATV1200Q-4ST
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 26.5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Амортизатор, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 75 см |
| Вага | 64 кг |
| Діаметр передніх коліс | 320 мм |
| Діаметр задніх коліс | 320 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 4 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 629 ₴










