
Дитячий електромобіль мотоцикл із пультом керування M 6298BR-13 електромотоцикл трицикл, музика, світло, бежевий
3 050 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6298BR-13
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴


