
Дитяча машинка Мерседес 3в1 M 5795ABLR-2 каталка-толокар від педалі з мотором, з батьківською ручкою, чорний
3 281 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5795ABLR-2
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Артикул: M 5795ABLR
Бренд: NO TM
Тип: 3 в 1 (з батьківською ручкою)
Розміри товару:
-
Довжина (машина / з батьківською ручкою): 67 см / 78 см
-
Ширина (по колесах / підставка для ніг): 30 см / 40 см
-
Висота до спинки: 50 см
-
Висота до батьківської ручки: 93 см
-
Висота до керма: 37 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 26 см
-
Висота від підставки для ніг до сидіння: 17 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 років
Мотор: 1×25W
Живлення: акумулятор 6V/4,5AH
Заряджання: 6V/500mA, час зарядки 8–12 год
Старт: тумблер, педаль газу, плавний старт у звичайному режимі
Швидкість: 2,5–3 км/год
Звук: музика, магнітола, USB, Bluetooth, карта пам’яті, сигнал, звук під час старту
Світло: передні/задні фари (+/+)
Керування: пульт 2,4G (з кнопкою STOP), рух вперед/назад – тумблер
Сидіння: еко-шкіра, ширина 20 см
Додаткові функції:
-
Батьківська ручка
-
Підставка для ніг
-
Індикатор батареї
-
Захист від падіння
-
Кардрідер SD/TF
Колеса: 14,5 см, пластик + гума
Коробка:
-
Вага брутто/нетто: 7,75 / 6,75 кг
-
Розмір: 65,5×34,5×28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ручка для батьків |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 93 см |
| Вага | 6.75 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 281 ₴










