
Дитячий електромобіль мотоцикл трицикл M 5830EBLR-2 електромотоцикл з м'яким сидінням, музика, світло, шкіряне сидіння, чорний
9 333 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5830EBLR-2
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Артикул: M 5830EBLR
Бренд: Bambi Racer
Тип: мотоцикл
Розміри товару:
-
Довжина: 128 см
-
Ширина по дзеркалах/колесах: 59 см
-
Висота: 80 см
-
Вага: 18,2 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 49 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 36 см
-
Висота до керма: 63 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: 3–8 років
Мотор:
-
Кількість / V / RPM: 2×45W / 12V / RPM11000
Батарея:
-
Кількість / V / AH: 12V12AH
-
Індикатор батареї: є
Зарядка:
-
Живлення: 12V/1500mA
-
Час зарядки: 9–10 год
-
Індикатор зарядки: є
Старт:
-
Запуск з кнопки
-
Звук під час старту: є
-
Плавний старт у звичайному режимі: є
Швидкість:
-
5 км/год
-
Кількість швидкостей: на панелі – 1, на пульті – 3
-
Ручка газу: є
-
Педаль-гальмо: є
Світло:
-
Фари: передні та задні
-
Підсвічування: немає
-
Кнопка вкл./вимк. світла: немає
Звук:
-
Музика: MP3 + USB, AUX
-
Карта пам’яті: є
-
Сигнал: на панелі
-
Bluetooth: є
Керування:
-
Пульт: є
-
Додаток (App): є
-
Рух вперед/назад: тумблер
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: немає
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 20 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс/дисків: 34 см / 29 см
-
Розмір задніх коліс/дисків: 34 см / 29 см
-
Простий монтаж: є
Корпус:
-
Матеріал: пластик
Додатково:
-
Дод. елементи: картридер SD/TF карт, кофр позаду
Упаковка:
-
Вага брутто: 21,2 кг
-
Розмір коробки: 108×52,5×55 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 128 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 80 см |
| Вага | 18.2 кг |
| Діаметр передніх коліс | 340 мм |
| Діаметр задніх коліс | 340 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 333 ₴










