на склад

Іграшковий ляльковий будиночок TB8440-BF пластиковий фірми DEFA, будиночки та меблі для ляльок та іграшок
2 873 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TB8440-BF
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшковий ляльковий будиночок пластиковий
🏠✨ Ляльковий будиночок з меблями та аксесуарами приведе вашу дівчинку у справжній захват!
💖 Здійснити мрію маленької принцеси дуже просто – подаруйте їй гарний будиночок для ляльок, у якому вона створить власний казковий світ.
🌸 Будиночок має 2 поверхи з облаштованими кімнатами, де можна розставляти меблі, заселяти ляльок та прикрашати інтер’єр. У ньому комфортно житимуть і ляльки Barbie, і LOL, і багато інших.
🎀 Гра з ляльковим будиночком розвиває уяву, вчить охайності, турботі та допомагає дитині висловлювати свої емоції та фантазії.
🔹 Характеристики:
-
Вік: від 3 років 👧
-
Матеріал: пластик
-
Конструкція:2 поверхи 🏠
-
Комплектація: будиночок + меблі 🛋️
- Розмір будиночка 85-70-39,5см
- Підсвічування (батарейки таблетки)
- У комплекті лялька 29 см
✨ Такий подарунок подарує море радості та стане улюбленим місцем для гри!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 700 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 873 ₴




