на складе

Ігровий манеж-ліжечко TB53075 для ляльок, фірми DeCuevas серії Софі, ляльковий манеж-ліжко
3 364 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TB53075
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий манеж для ляльок фірми DeCuevas серії Софі
Важливо: Лялька, одяг та додаткові аксесуари не входять, вони продаються окремо.
Розмір манежу: висота 60 см (94 см до каруселі), ширина 70 см та глибина 32 см.
Манеж виконаний в елегантній кольоровій гамі та оснащений металевим каркасом.
Особливості:
- Рекомендований вік: + 3 роки.
- В комплект входять: 1 манеж для ляльок Софі рожевого кольору з сірими деталями, складана конструкція, м'яка тканина, м'які банти, декоративні гудзики з натурального дерева, вишиті деталі, високий стільчик з пластиковим підносом, два ящики, шафа, карусель, три вішалки, міні-кишеня, тарілка, пляшечка та два столові прилади.
- Для ляльок із максимально рекомендованим розміром довжини 42 см.
Іграшковий манеж DeCuevas – це ідеальний аксесуар для гри в «дочки-матері», який подарує дитині можливість комфортно дбати про свою улюблену ляльку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 940 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 364 ₴







